В Красилівській громаді вшанували воїнів-інтернаціоналістів

Дата: 15.02.2022 13:50

Цьогоріч, 15 лютого, у 33-ю річницю виведення військ з Афганістану, коли український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти «вогняне пекло» бойових дій на території інших держав, міський голова зустрілась з учасниками бойових дій та членами їх сімей.

«Афганістан – це не просто назва країни, це слово викликає в нас пекучий біль, особливо для тих, хто втратив на цій війні найрідніших. Ми пам’ятаємо кожного, хто був вимушений воювати та загинув на чужій війні. Сьогодні я дякую кожному з вас, що ви вистояли в тому страшному пеклі, зберегли силу духу, що Господь допоміг вам вижити в тій війні. Ми будемо завжди це пам’ятати! Будемо всі молитися за те, щоб ніколи ніхто з наших дітей, з наших чоловіків не воювали на чужих війнах, щоб Україна була вільною і незалежною. Слава Україні!» - зазначила Ніла Островська.

За особистий внесок у патріотичне виховання підростаючого покоління, захист соціальних прав ветеранів війни, сімей загиблих, Грамотами виконавчого комітету Красилівської міської ради нагороджено:

ЖИЛЯКА Романа Миколайовича;
КОНДРАТЮКА Василя Миколайовича;
НЕЧИПОРУКА Юрія Петровича;
ОНИЩУКА Миколу Володимировича.

Після зустрічі, учасники зібрання хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам’ятного знаку воїнам, що загинули в Афганістані, Дошки Слави та пам’ятника «Героям України» вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів.

Пам’ятати про тих, хто сьогодні не з нами, віддати честь загиблим у страшних війнах – наш священний обов’язок.

Висловлюємо шану та повагу тим, хто продовжує й зараз миротворчу справу, захищаючи право кожного з нас на свободу та територіальну цілісність нашої держави.