161-а річниця з дня перепоховання поета та художника  Тараса Шевченка

Дата: 22.05.2022 12:23

Це було у 1861 році. Після того, як 58 днів прах Шевченка перебував у Петербурзі, його домовину, згідно з заповітом, перевезли в Україну й перепоховали на Чернечій горі біля Канева.

«Як умру, то поховайте мене на могилі серед степу широкого на Вкраїні милій…», – заповідав нам Тарас Григорович Шевченко.

Сьогодні, з нагоди 161-ої річниці перепоховання праху Кобзаря, в Красилівській громаді, біля пам’ятника Тараса Шевченка, відбулася година пам'яті, під час якої міський голова Ніла Островська та всі присутні вшанували пам'ять поета та художника, поклавши квіти до постаменту.

Доки українці шануватимуть Шевченка, доти дух волі не покине їх, доти вони матимуть Боже благословення на власну незалежну державу – Україну!????????
 Пам’ятаймо про це!