Красилівській громаді є ким пишатися!

Дата: 08.06.2022 16:53

1 червня 2022 року на стадіоні «Поділля», що у м. Хмельницький, відбувся Відкритий чемпіонат Хмельницької області з легкої атлетики, присвячений Міжнародному Дню захисту дітей.

Позмагатися в 12 видах програми у двох вікових групах (2007 р.н. і молодші та 2006 р.н. і старші) до обласного центру прибули 150 легкоатлетів з 6-х областей України та 11 ОТГ Хмельниччини.

Серед учасників представник Красилівської громади, абсолютний чемпіон України, переможець Кубка України, віцечемпіон Європи, віцечемпіон світу по спортивній ходьбі, Почесний громадянин міста Красилів – Микола ОНІЩУК.

У віковій групі 2006 р.н і старші наш земляк показав блискучий результат в спортивній ходьбі, пройшовши дистанцію в 3000 метрів за 19 хвилин і 27 секунд, посівши перше місце.

За високі результати у своїй віковій категорії, Микола Никифорович нагороджений грамотою Федерації легкої атлетики та золотою медаллю за зайняте І місце.

Це був перший старт у 2022 році і він став переможним!

Вітаємо Миколу Оніщука з блискучим результататом на змаганнях у відкритому чемпіонаті Хмельницької області з легкої атлетики «До дня захисту дітей».

Бажаємо нашому Почесному громадянину міста міцного здоров’я, вдалих стартів та нових яскравих перемог!