Привітали із Днем медичного працівника

Дата: 17.06.2022 11:45

Сьогодні медики докладають чимало зусиль аби прийти на допомогу кожному пацієнту, вдихнути в нього віру в скоріше одужання та зберегти життя.

Напередодні професійного свята – Дня медичного працівника, яке в Україні відзначається щорічно у третю неділю червня, Ніла Островська завітала до КНП «Красилівського Центру ПМСД» та КНП «Красилівської багатопрофільної лікарні» аби привітати медиків із прийдешнім святом:

«В такий важкий час ви в строю, на передовій, адже кожен обрав для себе свій фронт і працює на перемогу, для України!
Від імені усіх красилівчан я дякую вам за те, що ви є справжніми лікарями, даруєте людям можливість бути здоровими, а це велике щастя для кожного. Господь дав вам такий талант і ви реалізовуєте його на території нашої громади. Хай Бог допомагає вам у здійсненні всіх ваших мрій!»

З нагоди відзначення Дня медичного працівника, за досягнуті успіхи в організації та наданні медичної допомоги жителям міста, високий професіоналізм, особистий внесок в поліпшення медичного обслуговування, добросовісне відношення до виконання своїх службових обов’язків Ніла Островська вручила Подяки виконавчого комітету Красилівської міської ради:

КОШАЛКО Оксані Богданівні – лікарю загальної практики - сімейному лікарю Красилівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини № 3 КНП «Красилівського Центру ПМСД»;

ВОЙЦЕХІВСЬКІЙ Нелі Юліанівні – лікарю загальної практики - сімейному лікарю Красилівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини № 2 КНП «Красилівського Центру ПМСД»;

ЗОЛОТАРЬОВУ Володимиру Михайловичу – лікарю-хірургу консультативно-діагностичної поліклініки КНП «Красилівської багатопрофільної лікарні»;

КОШАЛКУ Валентину Петровичу – лікарю-отоларингологу консультативно-діагностичної поліклініки КНП «Красилівської багатопрофільної лікарні»;

МАРЧУК Ірині Юріївні – лікарю-рентгенологу рентгенологічного відділення КНП «Красилівської багатопрофільної лікарні».

Шановні медики, бажаємо міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба вам та вашим рідним!