Під час передплатної кампанії на ІІ-ге півріччя 2022 р. АТ "Укрпошта" організовує низку заходів та запрошує взяти активну участь у них:

Дата: 20.06.2022 14:34

1. Всеукраїнський доброчинний захід з передплати "Подаруй дитині радість читання", який має на меті привернути увагу громадськості до проблем дітей-сиріт в Україні та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також надати вихованцям дитячих соціальних закладів можливість читати періодичні друковані видання дитячої та юнацької тематики.

2."Щасливий пенсіонер". Під час передплатної кампанії споживачам пропонується оформити передплату для притулків для людей похилого віку.