В Красилівській громаді пройшла благодійна мистецька акція на підтримку Збройних Сил України - "ЦЕ ВОЛЯ, ЦЕ СВОБОДА, ЦЕ ПРАВА!" з нагоди Дня Конституції України

Дата: 29.06.2022 11:55

"Цьогоріч, в умовах страшної війни, День Конституції для нас особливий, бо саме за ті цінності, що прописані в перших статтях нашого закону законів, зараз бориться українська нація! Україна є суверенною,  вільною, незалежною державою і кордони її недоторканними. Це і є мета нашої перемоги! Це є мета майбутнього - жити у вільній, незалежній державі, де людина є основною цінністю. Так буде! Так записано в нашій Конституції, і за це борються наші Збройні Сили України!
Слава Збройним Силам України!
Слава усім вам, що з такими патріотичними акціями піднімаєте наш дух та додаєте впевненості в перемозі!
Слава Україні!
Героям слава!" - Ніла Островська.

Чудові українські пісні та танці, в яких оспівується героїзм українського народу від козаччини до сьогодення, всім присутнім дарували учасники мистецької акції: народний аматорський ансамбль пісні і танцю "Случ" та талановиті учасники хореографічної студії "Візерунок".

Для потреб наших Захисників та Захисниць, які на передовій боронять право жити за нашими законами, разом вдалося зібрати
5тис.291 гривню

Все буде вільна та незалежна  Україна!

Разом до ПЕРЕМОГИ!