Особистий прийом громадян

Дата: 06.07.2022 15:54

Попри воєнний стан в країні, щосереди з 8-00 до 12-00, Ніла Островська проводить особистий прийом жителів громади.

З січня по липень 2022 року до міського голови особисто звернулося  232 громадяни.

Найбільше мешканці звертались з питаннями щодо допомоги нашим землякам- військовослужбовцям, також питання стосувалися: житлово-комунального господарства, соціального захисту, освіти, медицини, земельних відносин, працевлаштування.

За результатами особистого прийому усі питання, з якими звертались жителі громади, взято під особистий контроль міським головою.

Більшість звернень вирішено позитивно.

"Зараз всі зусилля, насамперед, направлені на наближення нашої спільної ПЕРЕМОГИ, тому оперативно та з особливою відповідальністю виконуємо прохання військових, бо наші земляки на передовій повинні відчувати тут надійний тил та  підтримку",- Ніла Островська.