Сьогодні, 24 липня, на стадіоні "Юність" пройшов благодійний футбольний турнір

Дата: 24.07.2022 20:03

За підтримки Красилівської міської ради, Хмельницької обласної федерації з футболу в особі Ігоря Хлібліна, почесного громадянина та футбольної легенди міста Красилів Сергія Ковальця,Фан-Клубу "Краса & Сила" сьогодні, 24 липня, на стадіоні "Юність" пройшов благодійний футбольний турнір кращих команд області за підсумками попереднього сезону - 2021 року: ФК "Колос" (м.Полонне), ФК "Случ" (м. Красилів), ФК "Іскра" (м.Теофіполь), "Перлина Поділля" (смт.Білогір'я).

"Сьогодні у нас футбол на підтримку фронту. Сьогодні кожен для себе вибрав яку лінію фронту займає і кожна з них важлива, адже війни виграють не армії, війни виграють народи. Я сьогодні вітаю команди з Білогір’я, Теофіполя, Полонного, які завітали до нас для цієї благородної справи - благодійного турніру з футболу.
Ми сьогодні розпочинаємо збір коштів на важку техніку, яка буде підвозити боєкомплекти на передову і сподіваюсь, що сьогоднішній почин буде мати гарний результат!
Дякую Вам усім!
Слава Україні!
Слава Збройним СиламУкраїни!"- привітала усіх Ніла Островська.

Красилівчани та гості міста отримали від футболу справжню насолоду. Кожна із команд мала свої сильні сторони.

В перервах між таймами проходив благодійний аукціон на якому розігрувались:

футбольний м'яч з підписами гравців ФК "Случ" Красилів;
ігрова футболка Ковальця Кирила (період гравецької кар'єри в ФК "Олександрія")
футболка Ковальця Сергія Івановича (період тренерства в молодіжній збірній України).

Кубок турніру з футболу виборола команда ФК "Іскра" Теофіполь.

Дякуємо організаторам, командам, гравцям, вболівальникам!

З вашою допомогою зібрано 8 730 гривень, які буде використано на потреби Збройних Сил України!

Спільно до перемоги!

Слава Україні!
Слава ЗСУ!

Правда і Перемога за нами!