Відбулося планове засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

Дата: 29.07.2022 14:30

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 27 липня 2022 року, під головуванням міського голови Ніли ОСТРОВСЬКОЇ, відбулося планове засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні розглянуті питання: про визначення порядку побачень батька із малолітньою дитиною, про неналежне виконання батьківських обов’язків, визначення місця проживання малолітньої дитини, щодо надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав, надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, призначення опіки над неповнолітньою дитиною, зняття з обліку дітей, як таких, що подолали складні життєві обставини.

Під час розгляду заяв та документів, членами комісії було проведено бесіди із запрошеними з приводу порушень прав дітей.

За результатами розгляду прийняті рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей, з дотриманням вимог чинного законодавства.