Дата: 18.08.2022 08:07

За результатами розгляду позову Хмельницької окружної прокуратури Господарським судом Хмельницької області прийнято рішення про стягнення на користь Красилівської міської та Антонінської селищної ОТГ 600 тис грн шкоди, заподіяної незаконною порубкою лісу.

Неправомірні дії вчинено на ділянках, підвідомчих лісогосподарському підприємству, яке зобов’язане забезпечити збереження лісу.

Оскільки через неналежну охорону території допущено незаконну порубку 240 дерев, а винних не встановлено, рішенням суду шкоду передбачено стягнути з відповідальних осіб.

Перший заступник керівника

Хмельницької окружної прокуратури                                Олег НАМИСТЮК