РІШЕННЯ 23-Ї ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ КРАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 19.08.2022

Дата: 22.08.2022 12:30

Рішення № 1

Про присвоєння звання  «Почесний громадянин міста Красилів».

Рішення № 2

Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Красилів» у новій редакції.

Рішення № 3

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2021 року № 7 «Про бюджет Красилівської міської територіальної громади на 2022 рік».

Рішення № 4

Про внесення змін до рішення міської ради від 09.07.2021 року № 1 «Про місцеві податки та збори на території Красилівської міської територіальної громади».

Рішення № 5

Про виконання плану роботи міської ради у першому півріччі 2022 року та затвердження плану  роботи  міської ради на друге півріччя 2022 року.

Рішення № 6

Про звернення щодо передачі земельних ділянок лісового фонду у комунальну власність.

Рішення № 7

Про утворення ліцею Красилівської міської ради.

Рішення № 8

Про присвоєння Волицькій гімназії імені Миколи Бойка

Рішення № 9

Про зміну назви, типу закладів загальної середньої освіти громади, утворення в їх складі початкової школи.

Рішення № 10

Про затвердження ліквідаційних балансів та передавальних актів закладів дошкільної освіти Красилівської міської ради.

Рішення № 11

Про передачу майна спільної власності територіальної громади.

Рішення № 12

Про погодження відділу культури укладання договорів.

Рішення № 13

Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Красилівський центр надання соціальних послуг».

додаток

Рішення № 14

Про затвердження статуту Комунальної установи «Красилівський центр надання соціальних  послуг» (нова редакція).

додасток

Рішення № 15

Про внесення змін до рішення Красилівської міської ради від 18.11.2021 року № 2 «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення «Піклування» на 2021-2025 роки».

додаток

Рішення № 16

Про надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих під час проведення операції об’єднаних сил на сході України та російсько-української війни, які проживають на території Красилівської міської територіальної громади, з нагоди Дня Незалежності України.

Рішення № 17

Про перейменування вул. Молодіжна в с. Волиця.

Рішення № 18

Про внесення змін до рішення міської ради від 08.06.2021 року № 26 «Про затвердження Положення про Порядок  надання платних послуг, переліку та тарифів на платні послуги в КНП  «Красилівська багатопрофільна лікарня» Красилівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області».

Рішення № 19

Про визначення уповноваженого органу для прийняття рішення щодо взяття внутрішньо переміщених  осіб на облік громадян, що потребують житла для тимчасового проживання.

Рішення № 20

Про внесення змін до рішення міської ради від 18.01.2018 року № 13 «Про орган приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Красилівської міської об’єднаної територіальної громади».

Рішення № 21

Про взяття на баланс Красилівської  ЖЕК  криниць громадськогокористування.

Рішення № 22

Про розгляд звернення ГО «Федерація дзюдо Хмельниччини» щодо надання знижки з орендної плати за оренду нерухомого майна комунальної власності громади.

Рішення № 23

Про звернення до ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА СПІЛКА»

Рішення № 24

Про внесення змін до рішення міської ради від 05.11.2021 року № 25 «Про затвердження складу Державної  надзвичайної протиепізоотичної комісії при Красилівській міській раді».

Рішення № 25

Про внесення змін до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Красилівської міської територіальної громади на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2021 року № 10.

Рішення № 26

Про внесення змін до Програми забезпечення охорони прав і свобод людини, профілактики злочинності та підтримання публічної безпеки і порядку на території Красилівської міської територіальної громади на 2022-2025 роки,затвердженої рішенням міської ради від 29.03.2022 року № 5.

Рішення № 27

Про  затвердження  технічних  документацій  з  нормативної грошової   оцінки   земельних ділянок  та  внесення  змін  до договорів  оренди.

Рішення № 28

Про  надання  земельних  ділянок  в  користування  на  умовах  оренди  та  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки.

Рішення № 29

Про  продаж  земельної  ділянки несільськогосподарського  при­значення у  власність ГНАТЮК Валентині Леонідівні.

Рішення № 30

Про продовження терміну дії договору особистого строкового сервітуту.

Рішення № 31

Про укладення договорів  оренди  землі  на  новий  строк.

Рішення № 32

Про  надання  згоди  на  передачу земельної  ділянки  у  суборенду.

Рішення № 33

Про  затвердження  технічної  документації  із  землеустрою щодо інвентаризації  земель  та  надання  земельних  ділянок  (невитребуваних  земельних  часток  (паїв)  в користування на  умовах  оренди.

Рішення № 34

Про  затвердження  технічної  документації  із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок  в натурі (на місцевості)  та  надання земельних  ділянок  (невитребуваних  земельних  часток  (паїв)  в користування на  умовах  оренди.

Рішення № 35

Про  внесення  змін  до  рішення міської  ради  із  земельного  питання.

Рішення № 36

Про  надання  дозволу  на  розроблення   технічної  документації  із    землеустрою щодо  інвентаризації  земель сільськогосподарського призначення  на  території  Волицького,  Печеського  та Яворовецького  старостинських  округів.