29 серпня – День пам’яті захисників, які загинули за Україну

Дата: 29.08.2022 13:05

Сьогодні  ми згадуємо всіх, хто поклав життя за незалежність та свободу нашої країни.
Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам, українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

29 серпня росія відкрила гуманітарний коридор для українських військових, що опинилися в оточенні.

О 8:15 українські військові організованими колонами почали рух із міста за попередньо домовленими з російською стороною маршрутами. Спершу українські колони безперешкодно рухалися повз російські укріплені позиції, проте через деякий час російські війська відкрили вогонь, розстрілявши колони на марші.

«Ми вкотре переконались, що угоди з росією не варті навіть паперу, на якому вони написані», - Ніла Островська.

Міський голова Ніла Островська і секретар міської ради Ірина Морозович вшанували пам’ять Героїв та поклали до підніжжя Дошки слави та пам’ятного знаку «Героям України» квіти.

Герої не вмирають. Вони вічно житимуть в нашій пам’яті. Їхні імена. Їхні подвиги. Їхня сміливість і самовідданість.

СЛАВА ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ!