Міський голова та 16 депутатів обговорили та одностайно ухвалили шість рішень порядку денного.

Дата: 02.09.2022 14:25

Присвоєно звання «Почесний громадянин міста Красилів» майору Національної гвардії України ЗЕЛЕНЮКУ Вадиму Сергійовичу, який загинув 22 серпня 2022 року на російсько-українській війні (посмертно).

За ініціативи міського голови Ніли Островської (Ніла Островська) передбачено кошти на одноразові грошові винагороди у розмірі двох мінімальних заробітних плат особам, які удостоєні Звання «Почесний громадянин міста Красилів» та членам їх сімей ( у разі присвоєння звання посмертно)

передано на баланс Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства водогін с. Западинці для продовження робіт по водопостачанню села

скориговано бюджет громади та передбачено:

117,0 тис.грн. – на виплату грошових винагород для Почесних громадян міста Красилів;

480,0 тис.грн. – на придбання протиожеледної суміші для підсипання доріг в зимовий період;

250,0 тис.грн. – на придбання насосів та труб для артезіанських свердловин для Красилівського водоканалу.

Окрім того, за рахунок економії видатків на утримання апарату та структурних підрозділів міської ради, передбачено 500,000 тис.грн. на придбання дороговартісних квадрокоптерів та інших речей військового призначення для Збройних Сил України.