Красилівська міська рада Хмельницької області

Пройшов відкритий Кубок Хмельницької області з легкої атлетики серед ветеранів.

Дата: 06.09.2022 16:20
Кількість переглядів: 297

3 та 4 вересня 2022 року в місті Кам’янець-Подільський, на базі стадіону імені Г. А. Тонкочеєва, за підтримки Управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, пройшов відкритий Кубок Хмельницької області з легкої атлетики серед ветеранів.
У змаганнях взяли участь понад 100 учасників з 16 областей України.

Досвідчені легкоатлети змагалися за особисту першість як у вікових групах, так і в абсолютній першості згідно з рейтингом, який враховує результат і вік спортсмена у змаганнях з бігу (100 м, 200 м, 400 м, 800 м, 1500 м, 3000 м, 5000  м), стрибках у висоту та довжину, штовханні ядра, метанні диска, списа та спортивній ходьбі (3000 і 5000 м).

Красилівську громаду представляв абсолютний чемпіон України, переможець Кубка України, віцечемпіон Європи, віцечемпіон світу по спортивній ходьбі, Почесний громадянин міста Красилів – Микола ОНІЩУК.

Не перестаючи дивувати своєю енергією та завзяттям, Микола Никифорович вкотре показав блискучий результат.

У загальному рейтингу він знову завоював перше місце зі спортивної ходьби на дистанції 3000 ( з результатом 76,8 бала за 20 хв.10 сек.) та 5000 м (з результатом 76, 64 бали за 35 хв.53,5 сек.)

За зайняті призові місця наш земляк нагороджений золотими медалями, Грамотами та Кубком.

Вітаємо Миколу Оніщука з високим здобутим результатом!

Бажаємо легкоатлету громади міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів та нових яскравих спортивних перемог.