Привітали працівників нафтової, газової та нафтопереробної  промисловості громади

Дата: 09.09.2022 13:18

Сьогодні міський голова Ніла Островська та секретар міської ради Ірина Морозович, напередодні професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, привітали працівників даної сфери в громаді.

«Зараз в кожного свій фронт! І ви високопрофесійно і належно виконуєте свою роль саме в цій великій справі.
Ми відчуваємо, що ви наші партнери. Ми робимо одну велику справу – створюємо комфорт для тих людей, які проживають у нашій громаді. Із зони бойових дій, на нашу територію, заїхало більше 3000 тисяч переселенців для яких ми робимо все можливе, щоб вони відчували тут себе, як вдома. І я вам дякую, що ви завжди оперативно, залишаючи всі свої нагальні справи, робите те, що належить для наших гостей: даєте газ, щоб вони змогли приготувати їжу, відчули тепло. Хай ваша робота приносить вам тільки задоволення!» - Ніла Островська

З нагоди відзначення професійного свята за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, особистий внесок в розвиток газового господарства міський голова вручила Подяки виконавчого комітету Красилівської міської:

Вжешневській Світлані Миколаївні – інженеру Красилівського відділення АТ «Хмельницькгаз»;

Шульцу Владиславу Йосиповичу – слюсарю з експлуатації та ремонту газового устаткування ГЕМ Красилівського відділення АТ «Хмельницькгаз».

За сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок у вирішення питань газопостачання і газифікації в Красилівській громаді, Ніла Василівна також вручила Подяку  колективу Красилівського відділення АТ «Хмельницькгаз» в особі  начальника Івана Васильовича Семенюка.