Привітали ювілярку!

Дата: 09.09.2022 14:40

Життя прожити – не поле перейти. А 90 років насичених подіями, багаторічною самовідданою працею  – це подвиг і героїчний взірець незламної особистості.

Сьогодні свій поважний ювілей зустрічає ветеран праці, жителька міста Красилів – Катерина Омелянівна Заїка.

Таких людей, як наша ювілярка, залишилося одиниці. Це живі свідки епохи.

Ці люди є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості.

Всього зазнала на своєму віку ювілярка : пережила Голодомор, Другу світову війну,  17 років працювала швеєю у Побуткомбінаті нашого міста. Разом з чоловіком виховала і дала дорогу в життя двом синам, діждалась троє внуків та четверо правнуків.

Приємно відзначити, що попри події, які довелося пережити іменинниці, вона залишається привітною, усміхненою, веселою, енергійною, життєрадісною та щирою людиною.
І тепер, коли наша країна потерпає від російського окупанта, Катерина Омелянівна, зі сльозами на очах, вірить, що і нинішнє покоління українців зможе вистояти і подолати усі труднощі.

Тож вітаємо нашу поважну жительку громади і складаємо щирі слова вдячності за самовіддану, багаторічну працю, життєву мудрість, чималий досвід та пережиті бурхливі події.

Будьте здорові, завжди в піднесеному настрої і оточені затишком та комфортом рідних! Миру Вам і довгих років життя!
Красилівська громада пишається, що має таку поважну ювілярку!