Юні волейболісти та шахісти з нагоди Дня міста, у День фізичної культури та спорту України, змагалися за Кубки міського голови у турнірі з волейболу та шахів.

Дата: 10.09.2022 20:42

Ніла Островська привітала учасників турнірів:

«Я вітаю усіх з сьогоднішнім гарним днем – Днем фізкультури і спорту та Днем міста. Особливий рік, особливі дні і особливе свято. Але ми повинні бути сильні духом: ми повинні тренуватись, навчатись, наближати Великий День Перемоги кожен на своєму фронті! Я бажаю, щоб, незважаючи на такі складні часи, вам ці дні запам’ятались тільки з позитивними та радісними емоціями. Сьогодні змагайтесь, допомагайте один одному, підтримуйте один одного. І пам’ятайте, що перемога – це дружба, це підтримка один одного! Я бажаю вам всім зростати у вільній, Незалежній Україні і бути щасливими тут, на рідній землі!
Слава Україні!??
Героям слава!??»

Особливістю цьогорічних змагань з волейболу стала боротьба за перемогу між командою дівчат та юнаків.

Боротьба за кубок точилася до останньої хвилини змагань.І результат – Кубок міського голови у дівчат.

У результаті запеклої боротьби з шахів, в командному заліку, перше місце та Кубок міського голови виборола команда Красилівської гімназії №3 у складі: Владислави Корольчук, Олександра Бобуха, Дарини Сметанки.

В особистому заліку поза конкуренцією була наша чемпіонка Владислава Корольчук, яка посіла І місце.

ІІ місце здобув Олександр Неручек,  мешканець с. Дружне та ІІІ місце – красилівчанин Олександр Кузьмук.

Усім учасникам турнірів Ніла Василівна вручила солодкі подарунки.

Бажаємо усім учасникам нових спортивних перемог!