Вічна слава Герою!

Дата: 14.09.2022 16:14

14 вересня минають треті роковини, як у Харківському військовому госпіталі від чисельних вогнепальних осколкових поранень помер наш земляк, красилівчанин Максим Володимирович Кондратюк.

«Ми завжди будемо пам’ятати Героїв, які віддали найцінніше, що мали - своє життя за мир, свободу і незалежність України!» - Ніла Островська

Народився Максим 24 липня 1993 року в місті Красилові. Протягом 2000- 2004 років навчався в Красилівській ЗОШ № 2, у 2011 році закінчив спеціалізовану ЗОШ № 7 в місті Хмельницькому.

У 2013 році був призваний на строкову службу за контрактом до 8-го окремого полку спеціального призначення. Займав посади розвідника-снайпера та командира 2-го відділення 2-ї групи 8-ї роти спецпризначення.

З 16 травня 2014-го неодноразово брав участь у бойових діях на сході України. Мав звання старшого сержанта.

10 вересня 2019 року група поверталася з виконання бойового завдання в районі проведення боїв на Луганщині.

Максим підірвався на ворожій протипіхотній міні та зазнав чисельних вогнепальних осколкових поранень, в результаті яких, 14 вересня, помер у Харківському військовому госпіталі.

Сьогодні на могилу Максима прийшли міський голова, рідні та близькі, аби віддати шану загиблому.

Земний уклін від усієї Красилівської громади, і мертвим і живим - всім, хто боровся і зараз відстоює незалежність України на сході держави.

Світла і вічна пам’ять Максиму і всім борцям за свободу нашої країни.