Привітали ювілярку!

Дата: 16.09.2022 11:44

15 вересня 2022 року свій поважний 90-річний ювілей святкувала шляхетна людина, вчитель з великої літери та для багатьох вірний наставник – Яланська Валентина Артемівна. І це не тільки її особисте свято, а й кожного, хто знає цю прекрасну жінку, в першу чергу її родини, вихованців, учнів, друзів, сусідів.

Валентина Артемівна – жителька міста Красилів, яка левову частину свого життя пропрацювала в загальноосвітній школі № 1 вчителем англійської мови. Ювілярка все життя присвятила людям, віддавши кожному частинку своєї душі.

Від усього серця вітаємо Вас! Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік.

Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.