Привітали машинобудівників

Дата: 22.09.2022 16:35

Напередодні професійного свята – Дня машинобудівника, яке відзначається в нашій державі кожну четверту неділю вересня, сьогодні Ніла Островська відвідала колектив ТОВ «Красилівагромаш»:

«Традиційно щороку я від імені усієї Красилівської громади вітаю вас з професійним святом  та дякую за вашу працю, за те, що ви зараз обрали свій фронт та відстоюєте Україну. Дякую, що ви працюєте, сплачуєте податки до громади і завдяки цьому ми маємо можливість підтримувати наших воїнів та закуповувати все необхідне для потреб Збройним Сил України, в тому числі і на Вашому підприємстві.
Бажаю вам міцного здоров’я, гарних заробітних плат, жити в мирній та вільній Україні і бути щасливими на своїй рідній землі!
Слава Україні!
Героям слава!»

За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок в розвиток машинобудівної галузі міський голова вручила Грамоти виконавчого комітету:

БЕРЕЗНЮКУ Сергію Степановичу – газорізальнику заготівельно-механічного цеху сільгосптехніки ТОВ «Красилівагромаш»;

ЛЕГЕНЧУКУ Олександру Миколайовичу – електрозварника на автоматичних та напівавтоматичних машинах цеху сільгосптехніки ТОВ «Красилівагромаш»;

МИХАЙЛЮКУ Анатолію Павловичу – слюсарю м/складальних робіт дільниці товарів народного вжитку цеху сільгосптехніки ТОВ «Красилівагромаш»;

ФУРМАНЧУКУ Володимиру Васильовичу – свердлувальнику складально-зварювального цеху сільгосптехніки ТОВ «Красилівагромаш».