Привітали працівників Державного підприємства «Красилівський агрегатний завод» з професійним святом та з нагоди 54-річчя створення заводу

Дата: 22.09.2022 17:10

«Ми всією громадою пишаємось, що маємо таке підприємство, яке є основою бюджетоутворення нашої громади, підставляє плече у всіх складних ситуаціях.  Ви наші друзі та партнери! І сьогодні я дякую вам за те, що ми всі разом тримаємо стрій, адже ми єдина команда і виконуємо ті завдання, які дає нам держава, бо від того наскільки ми будемо єдиними, залежить яка буде Україна!
Дякую за вашу працю і бажаю жити у вільній незалежній Україні, і бути щасливими на рідній землі!» - привітала присутніх Ніла Островська.

Міський голова вручила Грамоти виконавчого комітету Красилівської міської ради за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок в розвиток машинобудівної галузі:

ГАРЛІЦЬКОМУ Юрію Вікторовичу – фахівцю з методу розширення ринку;

ДИДЮКУ Андрію Васильовичу – фахівцю з публічних закупівель;

КРАВЧУКУ Віктору Степановичу – робітнику з благоустрою підприємства господарського відділу;

ФЕДОРЧУК Тетяні Василівні – в.о. начальника відділу економіки;

ШАХНОВСЬКІЙ Валентині Миколаївні – бухгалтеру 1 категорії.