РІШЕННЯ 25-Ї ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ КРАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 22.09.2022

Дата: 26.09.2022 07:59

Рішення №1

Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Красилів».

Рішення №2

Про мережу закладів освіти Красилівської міської ради на 2022-2023 навчальний рік.

Рішення №3

Про фінансування заходів з поховання учасника російсько-української війни, жителя Красилівської міської територіальної громади Юрія КАРЧКОВА.

Рішення №4

Про надання матеріальної допомоги жителю Красилівської міської  територіальної громади.

Рішення №5

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2021 року № 7 «Про бюджет Красилівської міської територіальної громади на 2022 рік».

Рішення №6

Про встановлення надбавки за вислугу років Красилівському міському голові Нілі ОСТРОВСЬКІЙ.

Рішення №7

Про виготовлення детального  плану  території на земельну ділянку замежами с. Веселівка.

Рішення №8

Про дострокове розірвання договору оренди нерухомого майна комунальної власності Митинецької сільської ради Красилівського району Хмельницької області, укладеного з Фізичною особою-підприємцем ФЕДОРЕВИЧ Фаїною Василівною.

Рішення №9

Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки, затвердження проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки,  надання  земельних  ділянок  в  користування  на  умовах  оренди.

Рішення №10

Про  затвердження  технічної  документації  із  землеустрою щодо  інвентаризації  земель  під польовими дорогами та надання їх  в  користування  на  умовах оренди  ТОВ „МРІЯ  ФАРМІНГ ПОЛІССЯ”.

Рішення №11

Про  внесення  змін  до  рішення міської  ради  із  земельного  питання.

Рішення №12

Про внесення змін до Програми заходів підготовки Красилівської міської територіальної громади до національног спротиву на 2022-2024 роки.