Випалювання рослинності та її залишків залишається однією з актуальних екологічних проблем.

Дата: 28.09.2022 16:07

Спалювати опале листя заборонено законом! Адже ризик загоряння створює загрозу життю та здоров’ю людей, забруднення атмосферного повітря і зниження родючості ґрунтів.

Однак, незважаючи на заборону, восени наша громада потопає у їдкому диму і смороді спаленої рослинності.

Особливо від цього страждають люди з хронічними захворюваннями дихальних шляхів.

Саме про це сьогодні йшлося на засіданні адміністративної комісії при виконавчому комітеті Красилівської міської ради під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марини Слободянюк, де було розглянуто 3 протоколи .

Справи стосувалась адміністративних правопорушень за статтею Кодексу України про адміністративні правопорушення:
ст. 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів». Складено адміністративні протоколи за що передбачено штраф у розмірі 340 гривень.
Порушники визнали свою вину!

??Наголошуємо, що в умовах воєнного стану злочини оцінюються суворіше??

Зупиніться! Не руйнуйте рідну землю!

Рекомендуємо вам компостувати листя - для цього не треба особливих знань або зусиль.

Треба спеціальний резервуар або просто яма, куди можна помістити листя, а потім помірно його зволожувати.

Навесні цим добривом можна підкріпити ґрунт.

Давайте разом збережемо природу, здоров’я своїх рідних і людей, що проживають поруч.

Разом до перемоги!
Слава Україні!