Привітали працівників освіти з професійним святом

Дата: 29.09.2022 15:18

У першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівників освіти.

З цієї нагоди сьогодні Ніла Островська привітала освітян Красилівської громади з професійним святом:

«Ми пишаємось нашими освітянами, які щедрість своєї душі, свої серця, свої знання вкладають в наше майбутнє – наших дітей! Шановні педагоги, найприємніші слова, які ви будете чути в цей період, – це слова вдячності ваших учнів, їх батьків та жителів громади за те, що ви такі є! Нехай Господь допомагає вам у цій благородній справі! Нехай тільки слова вдячності будуть у вашу адресу! Нехай тільки визнання і високі оцінки ваших вихованців будуть результатом вашої праці. Від усієї громади я вам дякую за вашу відповідальну, щоденну, наполегливу роботу. І особливо дякую за щедру любов до дітей, бо навчаються в тих, кого люблять! Я дякую вам за те, що вас люблять діти! Зі святом вас, дорогі освітяни».

За результативну сумлінну працю на освітянській ниві, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління міський голова вручила Грамоти виконавчого комітету Красилівської міської ради:

БЕРЕЗЮКУ Сергію Івановичу, вчителю історії Кульчинківської ЗОШ І-ІІ ступенів;

ВІТЮК Оксані Петрівні, вчителю біології Красилівського ліцею;

ГНАТЮКУ Володимиру Івановичу, завідувачу господарства Красилівської гімназії № 2;

ЄВТІШЕНКОВУ Олександру Борисовичу, директору дитячо-юнацької спортивної школи;

КОВАЛЬ Марії Василівні, помічниці вихователя структурного підрозділу дошкільної освіти «Білочка» Западинської гімназії;

КОВТУН Ірині Володимирівні, методистці Будинку творчості дітей та юнацтва;

МАКОВЕЙ Ірині Віталіївні, вчительці інформатики Красилівської гімназії №4 імені Петра Кізюна;

ОЛІЙНИК Ріті Миколаївні, помічниці вихователя закладу дошкільної освіти №1 «Веселка»;

ПЕТРУК Марії Іванівні, директорці Заставківської ЗОШ І-ІІ ступенів;

СОВИРІ Тетяні Миколаївні, директорці закладу дошкільної освіти                 с. Заставки «Веселка».

Також Ніла Василівна від голови Хмельницької обласної ради Віолети Лабазюк вручила Грамоти за відданість обраній професії, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання молодого покоління, результативну роботу у всебічній підготовці учнів, заслуги в реалізації завдань національної політики в галузі освіти:

ЄФРЕМОВУ Віталію Геннадійовичу, директору Красилівської гімназії № 2;

ПОВОРОЗНИК Наталії Валеріївні, практичному психологу Красилівського ліцею;

ПИТЛИК Наталії Миколаївні, вихователю-методисту закладу дошкільної освіти № 6 «Ромашка»;

МЕЛЬНИК Світлані Сергіївні, вчителю початкових класів Яворовецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Також до привітань долучились: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валерій Лось, начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Олена Заїка, голова профспілки працівників освіти Тамара Щиборовська та представник благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» Тетяна Образцова.