Привітали ювілярку!

Дата: 13.10.2022 10:52

90 років - це мить в історичному масштабі, а для людини - це поважний ювілей та визначна життєва дата, подарована Богом для пізнання навколишнього світу, набуття мудрості, створення родини, виховання дітей та праці на благо держави.

Сьогодні своє 90-річчя зустрічає жителька міста Красилів – Ганна Сергіївна КІЗЮН.

Таких людей, як Ганна Сергіївна, залишилося одиниці. Це живі свідки епохи.

Іменинниці довелось пережити багато: голодомори, війну, повоєнні роки. Проте, вона не тільки все витримала, а й зберегла оптимізм та надію на краще майбутнє.

Сьогодні ювілярка живе з дочкою та зятем в своєму рідному місті, в якому пропрацювала все життя.

Вітаємо Ганну Сергіївну та її родину з таким святом, бажаємо всім здоров’я, благополуччя та процвітання. І нехай Господь дарує можливість зустріти ще не один день народження і не один ювілей в колі найближчих та найрідніших з усмішкою, наснагою та оптимізмом.