ТОВ «АГРОПАРТНЕР - 1», що здійснює діяльність із вирощування зернових культур (крім рису),має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Дата: 04.11.2022 10:26

ТОВ «АГРОПАРТНЕР - 1», що здійснює діяльність із вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур, розведення коней та великої рогатої худоби, має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами на промисловий майданчик, що розташований за адресою: Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Манівці, контактна особа – директор Володимир ФЕДЧЕНКО, тел: +380385542367, +3803842366.

Під час здійснення господарської діяльності на промисловому майданчику очікуються викиди таких забруднюючих речовин: аміак; сірководень; фенол; альдегід пропіоновий; кислота капронова; диметилсульфід; метилмеркаптан; диметиламін; метан; вуглеводні насичені С1219; азоту діоксид; ангідрид сірчистий; оксид вуглецю; зважені речовини, недиференційовані за складом; НМЛОС; вуглецю діоксид; азоту (1) оксид [N2О].

Санітарно-захисна зона витримана, концентрації забруднюючих речовин не перевищують граничнодопустимих.

Зауваження можна надсилати до:

– Хмельницької РДА, поштова адреса: 29018, м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 122/2, номер телефону: (0382) 67-09-22, 67-09-23, 67-09-31, електронна адреса: adm@km-rda.gov.ua;

– Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької ОДА, поштова адреса: 29000, м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, номер телефону: (0382) 61-85-08, 61-85-09, електронна адреса: 42814282@mail.gov.ua.