9 листопада своє професійне свято відзначають працівники культури та майстри народного мистецтва.

Дата: 09.11.2022 15:25

«Від імені усієї Красилівської громади вітаю усіх працівників «культурного фронту», і дякую вам за те, що в цей нелегкий час ви щедро ділитесь своїми талантами, вміннями та робите все від вас залежне, щоб наблизити нашу Перемогу! Ми всі пишаємось, що ви в нас такі є: талановиті, обдаровані богом, з незламним патріотичним духом! Хочу, щоб ви й надалі мали сили, енергію та натхнення, щоб дарувати той переможний дух для жителів нашої громади і для України! Зі святом всіх вас! Будьте здорові, щасливі на рідній українській землі!
🇺🇦Слава усім вам!🇺🇦Слава Україні!🇺🇦» - привітала Ніла Островська

З нагоди професійного свята Грамоти виконавчого комітету Красилівської міської ради міський голова вручила:

БІЛОУС Валентині Миколаївні – бібліотекарю Красилівської міської бібліотеки;
КОВАЛЬЧУКУ Олександру Андрійовичу – заступнику директора з адміністративно-господарської роботи Школи мистецтв;
МИТРОФАНОВІЙ Ганні Миколаївні – завідувачці Митинецької сільської публічно-шкільної бібліотеки;
НАГРЕБЕЛЬНІЙ Наталії Іванівні – викладачці оркестрового відділу по класу скрипки Школи мистецтв;
РОМАНЮК Людмилі Володимирівні – завідувачці господарством Центру культури «Перлина»;
ХОЛОД Ларисі Володимирівні –  викладачці концертмейстеру Школи мистецтв;
ЯЩЕНКО Наталії  Миколаївні –  директорці Чепелівського сільського Будинку культури.

Від Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації Ніла Василівна вручила грамоту БЕРЕЗЮКУ Сергію Миколайовичу – керівнику хореографічної студії «Візерунок» Центру культури та дозвілля «Перлина».

А від Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Почесними грамотами відзначено КРИЖАНІВСЬКУ Іванну Анатоліївну – головного балетмейстера Центру культури та дозвілля «Перлина» та МІНЯЙЛОВА Андрія Андрійовича – головного хормейстра Центру культури та дозвілля «Перлина».

До привітань у цей день також долучився благодійний фонд «Ми поруч» Сергія Лабазюка.

Від усієї «культурної армії» міському голові Нілі Островській подарували виготовлений власноруч та з любов’ю український віночок, що є символом нашої рідної батьківщини!

Культура – це наша самобутність, це душа нашого народу! І ворог марно намагається знищити наші культурні центри, сподіваючись вбити душу України. Але в них нічого не вийде! Наші бійці захищають рідну землю та воюють за те, щоб українці зберегли свою ідентичність, свою національну культуру та заявили про неї всьому світу як народ-переможець.