ВСЕ ПРОЙДЕМО РАЗОМ! ІЗ ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Дата: 07.12.2022 15:24

«Дуже приємно в цей день разом нам усвідомити всю важливість наших зусиль і те, яку роль ми виконуємо в громаді і в державі.
Зараз кожного з нас тримає любов до України. Тримає те, що ми повинні тут бути надійною опорою для наших воїнів. За зекономлені кошти із заробітних плат наших працівників, ми купуємо військове спорядження, квадрокоптери, тепловізори, генератори, - все, що потрібно для фронту і я пишаюся цим!
Сьогодні я хочу всім вам подякувати за те, що ми тримаємо міцний тил! Ми будемо робити це стільки, скільки потрібно! Я вас вітаю і бажаю сил вистояти та рухатись далі до перемоги!
🇺🇦Слава усім вам! 🇺🇦Слава Україні! 🇺🇦Героям слава🇺🇦!» - привітала усіх присутніх Ніла Островська.

З нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування Ніла Василівна вручила Подяки Хмельницької обласної ради за активну громадянську позицію, самовіддане служіння українському народові, участь у національному відродженні України, вагомий внесок у наближення перемоги, патріотизм та з нагоди Дня місцевого самоврядування:

Хельменко Валентині Іванівні, старості Яворовецького старостинського округу;

Слободянюк Марині Олександрівні, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Фурману Володимиру Васильовичу, депутату Красилівської міської ради VIII скликання.

Міський голова також вручила Грамоти Красилівського виконавчого комітету за відповідальне ставлення до втілення своїх депутатських повноважень, тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування, взаєморозуміння, активну громадську позицію:

Мусіюку Івану Івановичу, депутату Красилівської міської ради VIII скликання;

за особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну громадську позицію, сумлінну, добросовісну працю, високий професіоналізм, бездоганне виконання службових обов’язків:

Олійник Наталії Василівні, провідному спеціалісту загального відділу Красилівської міської ради;

Константін Валентині Володимирівні, старості Западинського старостинського округу;

за активну громадянську позицію, самовіддане служіння українському народові, вагомий внесок у наближення перемоги, патріотизм:

колективу ТОВ «3НЕТ» (керівник Андрій КОСТЮК).

Пам’ятаймо,  що місцеве самоврядування – це всі ми! Це кожен з нас.
Будьмо єдиними, щоб здобути перемогу!