Вшанували пам'ять Героя-земляка

Дата: 06.03.2023 14:07

Сьогодні минає вісім років з дня загибелі нашого земляка, старшого сержанта 23-го мотопіхотного батальйону 93-ї окремої механізованої бригади, який загинув 6 березня 2015 року на військовому полігоні під Запоріжжям, ЯЮСА Руслана Степановича, уродженця села Дружне.

Міський голова Ніла Островська та староста села Дружне Валентина Семенчук відвідали могилу Руслана Яюса аби віддати шану загиблому Герою.

Вшанували пам’ять захисника Батьківщини хвилиною мовчання та поклали квіти до його могили.

Скільки б не минуло років, біль втрати не вщухне, не зітреться пам'ять про Героя-земляка і в літописі історії нашого краю.

Вічна шана та вічний спочинок Герою

Ми пам’ятаємо всіх, хто став на захист нашої держави у 2014 році, і дякуємо тим, хто захищає незалежність України зараз!

Слава Україні!

Героям Слава!