«Борітеся – поборете!

Дата: 09.03.2023 15:54

«Борітеся – поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!»

Рядки нашого Великого Кобзаря актуальні вже понад 200 років. Сьогодні той день, коли кожна справжня українська родина відкриє другу Біблію і прочитає ці безсмертні слова, які є нашим дороговказом. Ми століттями виборюємо свою незалежність і зараз вирішальна битва. Тому кожна наша дія зараз повинна бути гідна Героїв, які виборють наше з вами право жити та для яких слова ,,Слава Україні’’ – сильніше за кулі. Слава усім, хто зараз допомагає Україні! Слава Збройним силам України! Слава нашій нації! Смерть ворогам! Слава Україні! Героям слава!» - Ніла ОСТРОВСЬКА

Так сьогодні розпочався мистецький марафон «Нас єднають думи Кобзаря», приурочений 209-ій річниці з дня народження Тараса Шевченка. А продовжили марафон учні навчальних закладів міста, вихованці дошкільного навчального закладу № 1 «Веселка», учні та викладачі Школи мистецтв та працівники Центральної бібліотеки з учасниками клубу бібліотеки «Затишок».

Слово безсмертного поета вражає мудрістю, силою віри в майбутнє України. Емоційно звучали вірші у виконанні народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Случ» Центру культури «Перлина» та уривки з поем від декламаторів поезії Т. Шевченка.

Шевченкові слова завжди з нами – навіть зараз, коли триває боротьба за оновлену землю. Сьогодні Шевченко знову об’єднує всіх нас до Перемоги.

Поборемо! Обов’язково!