Дата: 14.03.2023 11:34

Сьогодні перед початком 32-ої позачергової сесії міської ради Ніла Островська привітала усіх українських добровольців, які із зброєю в руках відстоюють незалежність та територіальну цілісність нашої держави:

"Сьогодні День українського добровольця і ми маємо честь бути поряд з представниками саме таких особливих людей.
Цей день започатковано ще в 2014 році, коли прямо з Майдану воїни-добровольці пішли на навчання, щоб далі піти на схід захищати країну, бо війна почалась саме тоді. Від імені усієї громади хочу привітати представників саме цієї категорії наших чоловіків. Дякуємо за те, що ви в нас є! Хай Господь вас оберігає!"

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України міський голова вручила Грамоти виконавчого комітету:

ГАЛЮКУ Валентину Олексндровичу, майору;
ЗАВЕРЮСІ Артему Руслановичу, молодшому сержанту;
КОЛОМІЙЦЮ Михайлу Борисовичу, солдату;
КРАВЧУКУ Сергію Миколайовичу, старшому солдату.

Сьогодні весь український народ-це добровольці, які показали усьому світу і в першу чергу, російському агресору, що нас не здолати!

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв-добровольців, які віддали своє життя за Україну. Вони завжди залишаться в наших серцях. Вічна їм пам'ять.

Ми переможемо!

Слава Україні! Слава українському народу!