Красилівська міська рада Хмельницької області

Всеукраїнський турнір з гандболу серед юнаків 2008 років народження та молодших

Дата: 31.03.2023 14:40
Кількість переглядів: 226

Протягом 29-31 березня на базі дитячо-юнацької спортивної школи проходив Всеукраїнський турнір з гандболу серед юнаків 2008 років народження та молодших, присвячений пам’яті першого директора школи Петра Михайловича Місюри.

В урочистому закритті змагань та нагородженні переможців взяла участь Ніла Островська:

«Я вітаю всіх у нас в Красилові на такому гарному заході. Бажаю, щоб ті дні, які ви в нас провели, залишились у вас гарними спогадами, щоб ви подружились і далі спілкувались, а через рік знову приїхали на наш традиційний турнір з гандболу. Зростайте здоровими та щасливими на радість своїм батькам і на славу Україні.
Слава усім вам! Слава педагогам, наставникам і тренерам! Слава Україні!»

В підсумку почесне перше місце виборола команда № 1 з Красилова, срібло здобули гандболісти з міста Луцьк , а бронзовими призерами стала команда з Нововолинська. Команди ДЮСШ № 3 міста Запоріжжя, ДЮСШ № 4 міста Рівне, міста Волочиськ, смт. Антоніни та команда № 2 (дівчата) міста Красилова посіли 4-8 місце в загальному заліку.
 Переможці та призери нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Вітаємо усі команди з гарними результатами та бажаємо нових здобутків і перемог!