Вічна слава Герою!

Дата: 24.04.2023 15:42

Сьогодні Красилівська громада, віддаючи шану, попрощалася та провела в останню путь нашого Захисника, жителя села Чепелівка Юрія СІКАЛЮКА, який віддав своє життя за свободу і незалежність України, за мирне життя кожного з нас.

Прощання з Героєм пройшло на площі Незалежності біля пам’ятного знаку Героям України:

«Ми знову у гіркій жалобі… Гине цвіт української нації.
Сьогодні прощаємось з Воїном Юрієм СІКАЛЮКОМ, який ще в 2014 році не вагаючись став на захист України, і робив все можливе для визволення рідної землі.
Юрій був скромним і щирим патріотом, любив свою Батьківщину, і з початком повномасштабної війни, в квітні 2022 року, знову добровольцем пішов на фронт.
19 квітня, під час виконання бойового завдання, загинув, утримуючи нашу фортецю Бахмут.
Прошу хвилиною мовчання вшанувати пам'ять Юрія СІКАЛЮКА і всіх полеглих Героїв, які віддали своє життя за свободу України.
Низький уклін Юрію СІКАЛЮКУ, його ім’я навіки у наших серцях і в історії нашої держави.
Доземно вклоняюся найріднішим і близьким, ми розділяємо ваше горе і нехай Господь допоможе вистояти вам у ці важкі дні.
Кожен ранок, і кожен новий день, і кожну мить життя ми вдячні нашим Героям.
Ніколи не пробачимо московитам цієї страшної ціни свободи.
Ми повинні вистояти і бути гідними таких, як Воїн Юрій СІКАЛЮК, бо інакшого шляху в нас просто не існує.
Вічна пам’ять Герою! Вічна слава! Герої не вмирають! Слава Україні!» - Ніла Островська

Поховали Захисника Україні на кладовищі в с. Чепелівка.

В нього залишились мама, дружина, двоє синів та велика родина.

Всі витрати, пов'язані з похованням Героя, профінансовано з бюджету громади.

Низько схиляємо голови у глибокій скорботі. Нехай душа Юрія знайде вічний спокій.

Світла пам'ять Герою!