ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!

Дата: 01.05.2023 16:09

Сьогодні Красилівська громада з гірким сумом, болем та слізьми попрощалася із мужнім Захисником, вірним сином України, гранатометником, солдатом  Юрієм МИРОНЮКОМ, який загинув 25 квітня 2023 року, виконуючи бойове завдання поблизу населеного пункту Павлівка Донецької області.

«Живим коридором-пам’яті», стоячи на колінах, зі сльозами на очах, провести в останню путь Героя прийшли рідні, друзі, побратими та просто небайдужі жителі та гості Красилівської громади:

«Дорога громадо, ми знову у гіркій жалобі!
Сьогодні прощаємося і низько вклоняємось Юрію МИРОНЮКУ, простому солдату, великому Воїну, який майже рік боронив всіх нас від московської навали.
В квітні минулого року став на захист рідної землі і з честю виконував військовий обов’язок.
Мужньо та сміливо воював проти жорстокого ворога.
Ми на колінах і зі сльозами дякуємо Юрію МИРОНЮКУ за мирне небо над Красилівщиною, за сонце і весну…
Прошу хвилиною мовчання вшанувати пам’ять Героя Юрія МИРОНЮКА та всіх, хто душу і тіло поклав за нашу свободу.
Ім’я Юрія МИРОНЮКА назавжди в наших серцях та історії української держави і Красилівської громади.
Низький уклін мамі Світлані Григорівні за сина Героя.
Прийміть щирі співчуття від усієї громади, нехай Господь допоможе пережити це страшне горе – втрату найріднішої людини. Щирі співчуття усім рідним та близьким.
Ми всі будемо вічно пам’ятати Юрія МИРОНЮКА, пам’ятати про цю страшну ціну свободи і волі України.
Будемо тримати стрій і всіма силами наближати Перемогу, бо тільки так ми будемо гідними таких, як Юрій МИРОНЮК.
Ніколи не забудемо і не пробачимо московитам жодного нашого Воїна.
Вічна слава  Юрію МИРОНЮКУ!
Вічна пам’ять Юрію МИРОНЮКУ!
Герої не вмирають!
Слава Україні!
Героям слава!» - Ніла Островська

Панахида за загиблим пройшла в Свято-Іоанно-Богословському храмі села Щиборівка.

Сотні мешканців громади проводжали траурний кортеж із домовиною Юрія до його останнього місця спочинку.

Поховали Воїна з усіма військовими почестями на кладовищі села Щиборівка.

В Юрія залишилась мама.

Всі витрати, пов’язані з похованням Героя, профінансовано з бюджету громади.

Герої не вмирають, вони вічно житимуть серед нас!

Вклоняємось перед відвагою, стійкістю та патріотизмом Воїна.

Спи спокійно, Юрію.