Через «Електронний кабінет» можна дізнатись про стан розрахунків з бюджетом

Дата: 16.05.2023 15:36

Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що про наявність (відсутність) податкового боргу платник податків може дізнатись, скориставшись Електронним кабінетом.

Платник податків має доступ до своїх особових рахунків зі сплати податків, зборів і інших платежів у меню “Стан розрахунків з бюджетом” приватної частини інформаційно-комунікаційної системи “Електронний кабінет” ( далі - Електронний кабінет)

При зверненні до зазначеного меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить інформацію по кожному виду платежу, зокрема податковий борг.

Доступ до приватної частини Електронного кабінету надається онлайн з використанням кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг, через Інтегровану систему електронної ідентифікації - id.gov.ua (MobiIeID nf BancID)/

Порядок функціонування електронного кабінету визначається  наказом Міністерства фінансів України від 14.07.2017 №637 “ про затвердження Порядку функціонування Електронного кабінету”, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 01.08.2017 за №942/30810 (зі змінами та доповненнями).

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua