Вічна слава Герою!

Дата: 26.06.2023 17:02

Сьогодні, 26 червня 2023 року, «живим» коридором-пам'яті Красилівська громада провела в останню путь Героя-захисника, жителя села Щиборівка – Олександра Олександровича ГОНЧАРА, 02.07.1975 року народження, який загинув на полі бою з ворогом, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність держави.

В Свято-Троїцькому храмі Православної церкви України в Красилові відбулася панахида за загиблим.

Після панахиди колона із загиблим Героєм-захисником попрямувала до площі Незалежності, де всі присутні віддали останню шану загиблому:

«Дорога громадо, сьогодні низько вклоняємось і прощаємось із мужнім Захисником України, справжнім патріотом своєї держави – Олександром ГОНЧАРОМ жителем Щиборівської громади.
Коли московити ступили на українську землю, Олександр як мужній Воїн і справжній чоловік пішов захищати свою Батьківщину. З честю виконував віськовий обовязок.
15 червня 2023 року, при веденні штурмових дій на Луганщині, Герой загинув.
Я низько вклоняюсь Олександру від імені усіх красилівчан за те, що собою захистив усх нас, за те, що ціною власного життя дав можливість усім нам жити.
Прошу хвилиною мовчання вшанувати світлу пам'ять Воїна Олександра ГОНЧАРА та всіх Героїв, які життя поклали за нашу свободу.
Вічна пам’ять Герою! Вічна слава!
Висловлюю найщиріші співчуття рідним і близьким Героя. Ми ніколи не забудемо і не пробачимо клятим московитам жодної нашої втрати, це біль кожного з нас, це біль України.
Будемо і далі єдиними у діях і помислах, у кожній маленькій чи великій справі, яка наближає велику Перемогу!
Будемо гідними наших Героїв, наших Воїнів, і зробимо все можливе, щоб підтримувати їх неймовірні зусилля по звільненню українських територі.
Вічна слава Герою-Захиснику Олександру ГОНЧАРУ!
Герї не мирають!
Слава Україні! Героям слава!» - Ніла Островська

Поховали Воїна на кладовищі в місті Красилів.
Рідні нашого Захисника, прийміть найщиріші слова співчуття та підтримки!
Пам'ять про нього завжди буде жити в наших серцях....
Вічна пам’ять кожному, хто віддав життя за Україну!
Герої не вмирають!