«Щодня ми продовжуємо боротьбу за мирне небо над рідною Україною на всіх фронтах!

Дата: 28.06.2023 18:47

Я переконана, що спільними зусиллями ми все подолаємо та переможемо, бо ми українці!» - Ніла Островська.

Сьогодні в Красилівській громаді пройшов благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України «Разом до Перемоги» з нагоди Дня Конституції України.

Просто неба всім присутнім дарували чудові українські мелодії та патріотичні пісні народний аматорський духовий оркестр Центру культури «Перлина», учні та викладачі Школи мистецтв.

Для потреб наших Захисників та Захисниць, які на передовій боронять право жити за нашими законами, спільними зусиллями вдалося зібрати 23 тис. 307 гривень.

🇺🇦Все буде вільна та незалежна Україна!🇺🇦
Разом до ПЕРЕМОГИ!