Молодь, яка вражає!

Дата: 11.08.2023 15:33

Сьогодні, 09 серпня, напередодні Дня молоді, за круглим столом в кабінеті міського голови зібрались одні із найкращих представників молоді нашої громади:

«Сьогодні за цим столом ми зібрали представників молоді нашої громади, які показують, як не опускати руки, як боротися. Ви не афішуєте своїх дій, а за покликом душі та серця робите свою справу – наближаєте Перемогу! Дуже приємно, що серед нас сьогодні є Воїни, які ризикуючи найдорожчим, - своїм життям та здоров’ям, захищають нас і дають можливість зустрічати кожен ранок в вільній України. Ми тепер тільки зрозуміли, яке це велике щастя – жити у своїй державі: говорити те, що думаєш, робити хороші справи… Ми хочемо бути частинкою європейського цивілізованого світу і ми будемо нею, завдячуючи таким, як ви, бо ваші зусилля неоціненні. Від усієї громади я вам дякую за те, що ви такі в нас є! Продовжуйте так діяти! Продовжуйте боротись! Продовжуйте разом з усіма нами наближати наш день Перемоги! Україна є і Україна буде!
Слава усім вам!
Слава Україні! Героям слава!» - Ніла Островська

За вірність військовому обов’язку, самовідданість, незламну силу волі, мужність та відвагу при виконанні бойових завдань, захист суверенітету і територіальної цілісності України Ніла Василівна вручила Подяку виконавчого комітету Красилівської міської ради та медаль «Незламним Героям російсько – української війни»:

БАРЛЮКУ Олександру Васильовичу, солдату;

КОВТОНЮКУ Олександру Олександровичу, старшому солдату;

МАРТИНЮКУ Дмитру Олександровичу, солдату;

ХУДОМУ Юрію Олександровичу, солдату.

За стійку громадську позицію та патріотизм міський голова вручила Подяки виконавчого комітету:

БАШУКУ Олексію Юрійовичу, випускнику Чепелівської гімназії імені Петра Шемчука;

ВОЛОВИК Марині Григорівні, учениці 9 класу Западинської гімназії.

За активну участь у мистецьких акціях на підтримку Збройних Сил України, творчу енергію, що сприяє зміцненню патріотичного духу у суспільстві, професіоналізм та активну громадську позицію Ніла Василівна вручила Подяку:

МАЛОМУ Віктору Вікторовичу, головному диригенту Центру культури і дозвілля "Перлина".

Також за активну благодійну волонтерську діяльність, високе почуття патріотизму, значний внесок у підтримку української армії Подяки виконавчого комітету вручено:

КАЛЮКУ Артему Олександровичу, волонтеру;

КОВАЛЬЧУКУ Юрію Володимировичу, волонтеру;

НАУМОВУ Роману Миколайовичу,волонтеру.

Разом з усіма присутніми Ніла Островська вшанувала пам'ять загиблих Захисників, поклавши квіти до Дошки Слави.

Все буде Україна!