ПРОВЕДЕНО 38-МУ СЕСІЮ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 08.09.2023 17:16

✅️ 8 вересня міський голова Ніла ОСТРОВСЬКА за участі 19 депутатів міської ради  провела 38-му чергову сесію міської ради, на якій розглянуто 23 рішення.

З основного:
➡️Присвоєно звання  «Почесний громадянин Красилівської міської територіальної громади» 19 учасникам російсько-української війни посмертно;
➡️Внесено зміни до бюджету громади за рахунок збільшення дохідної частин бюджету (5,5 млн.грн.) та перерозподілу затверджених бюджетних призначень (3,9 млн.грн.).
➡️Затверджено:
🔶️  мережу закладів освіти міської ради на 2023-2024 навчальний рік;
🔶️ Програму забезпечення життєдіяльності критичної інфраструктури територіальної громади;
🔶️ акти приймання-передачі матеріальних цінностей на військові частини Збройних Сил України.
➡️Внесено зміни до Програми соціального захисту населення «Піклування» та Програми безоплатного і пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення територіальної громади та за певними категоріями захворювання;
➡️Направлено звернення до Кабінету Міністрів України щодо компенсування різниці в тарифах для підприємства теплопостачання на суму 5 749 805,40 грн.
➡️Ухвалено ряд питань щодо управління комунальною власністю громади.
➡️Розглянуто 46 звернень фізичних і юридичних осіб із земельних питань та прийнято 10 рішень.