30 вересня наша бібліотечна громада святкує Всеукраїнський день бібліотек.
Напередодні цієї дати привітала зі святом працівників бібліотечної галузі Ніла Островська:
«Книги – це джерело мудрості всіх віків і всіх поколінь наших предків! Це важливо, щоб всі читали, адже від того залежить інтелект і культура нашої непереможної нації, яку ніхто не здолає, яка рухається до Перемоги завдяки тому, що ми єдині! Дякую, Вам що створюєте комфорт і затишок в бібліотеках нашої громади, несете українську культуру до наших жителів і дуже приємно, що Постановою Кабінетів Міністрів дозволено поповнювати книжковий фонд. Перших 55 тис. грн. ми вже виділили і книги вже в дорозі!
Ви сьогодні робите дуже важливу роботу, адже також підтримуєте наш культурний фронт! Майже 1 млн.грн. завдяки мистецьким акціям, де ви берете найактивнішу участь, вже зібрано з початку великої війни на допомогу нашому війську. Я вам дякую за це!»
За активну життєву позицію, творче сприяння і підтримку у проведенні благодійних акцій на підтримку ЗСУ та популяризацію української книги міський голова нагородила Грамотами виконавчого комітету Красилівської міської ради:
ГАРЛІЦЬКУ Ніну Іванівну – бібліотекаря І-ї категорії Чепелівської сільської публічно-шкільної бібліотеки;
КОНДРАТЮК Олену Миколаївну – провідного бібліографа Центральної бібліотеки ім. В. Булаєнка;
ОЛІЩУК Ольгу Степанівну – бібліотекаря Кульчинківської сільської публічно-шкільної бібліотеки.
До привітань з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек долучилася керівник апарату Хмельницької обласної військової адміністрації Оксана ВЖЕШНЕВСЬКА, яка вручила Почесні грамоти Хмельницької обласної військової адміністрації для:
НАВРОЦЬКОЇ Олени–бібліотекаря Кульчинівської публічно-шкільної бібліотеки;
КУДРЯВЦЕВІЙ Наталії–бібліотекарю Центральної бібліотеки ім.В. Булаєнка;
АНТОНЮК Тетяні–бібліотекарці Слобідко-Красилівської сільської публічно-сільської бібліотеки.
Також Оксана ВЖЕШНЕВСЬКА подарувала книги сучасних української письменників, які стануть чудовим наповненням книжкового фонду.