ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!

Дата: 09.10.2023 15:36

Сьогодні Красилівська громада прощалася з справжнім Захисником своєї країни, який вірив у її людей та Перемогу – Євгеном Євгенійовичем РОЮКОМ – стрільцем-санітаром 1 відділення спеціального призначення 1 взводу спеціального призначення, 1 роти спеціального призначення, солдатом, 1971 року народження.

Попрощатися з Героєм прийшли його рідні, побратими та мешканці громади.

Заупокійну молитву проведено в Свято-Троїцькому храмі Православної церкви України.

Після цього, на площі Незалежності, відбувся мітинг-реквієм:

«Дорога громадо! Сьогодні ми низько вклоняємось і прощаємось із Захисником України, патріотом своєї держави – Євгеном РОЮКОМ.
Євген мав непросте життя і, коли московити ступили на українську землю, як мужній Воїн та справжній чоловік, пішов захищати свою Батьківщину. З честю виконав військовий обов’язок.
Загинув у бою на Донеччині 4 жовтня.
Я низько вклоняюсь від імені усіх красилівчан Євгену РОЮКУ за те, що собою захистив усіх нас, за те, що ціною власного життя дав можливість усім нам жити.
Прошу хвилиною мовчання вшанувати світлу пам’ять Воїна Євгена РОЮКА та всіх Героїв, які життя поклали за нашу свободу.
Вічна пам’ять Герою! Вічна слава!
Висловлюю найщиріші співчуття рідним і близьким Героя. Ім’я Євгена РОЮКА навіки в нашій пам’яті і в історії України та історії Красилівської громади!
Ніколи не забудемо і не пробачимо московитам цієї страшної ціни нашої волі і свободи!
Будьмо і надалі єдиними у прагненні Перемоги, бо це наш єдиний шлях, щоб вижити. Це наш обов'язок перед Героями, які собою захищають нас.
Вічна пам’ять і слава Воїну – Євгену РОЮКУ!
Герої не вмирають! Слава Україні! Героям слава!» - Ніла Островська

Поховали військовослужбовця на кладовищі в селі Печеське.

В нього залишилися донька та два сини.

У мить прощання звучав Державний Гімн України та триразові залпи почесної варти.

Ніколи не пробачимо окупанту смерті жодного нашого земляка, жодного українця!

Нехай земля буде пухом і вічний спокій душі!