РІШЕННЯ 39-Ї ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ КРАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 12.10.2023

Дата: 16.10.2023 07:53

Рішення №1

Про затвердження заступника Красилівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Рішення №2

Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Красилівської міської ради Хмельницької області восьмого скликання.

Рішення №3

Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2022 року № 4 «Про бюджет Красилівської міської територіальної громади на 2023 рік».

Рішення №4

Про надання дозволу на зміну напряму використання запасів.

Рішення №5

Про внесення змін до рішення Красилівської міської ради від 07.12.2020 року  № 3 Про затвердження структури апарату Красилівської міської ради та її виконавчих органів».

Рішення №6

Про погодження структури  та штатного розпису комунального підприємства «Красилівське лісове господарство».

Рішення №7

Про  надання земельних ділянок в   постійне користування комунальному підприємству «Красилівське лісове господарство».

Рішення №8

Про надання громадянам дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Рішення №9

Про  затвердження  технічних документацій  із  землеустрою, проектів  землеустрою щодо відведення  земельних  ділянок та  надання  земельних  ділянок безоплатно у власність  громадянам.

Рішення №10

Про внесення  змін до рішення міської ради від 27.09.2011 року №  23 «Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренду на яких може бути отримано на земельному аукціоні».

Рішення №11

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок право на оренду яких може бути отримано на земельному аукціоні.

Рішення №12

Про  затвердження  проектів землеустрою  щодо  відведення земельних ділянок право на оренду яких може бути отримано на  земельному  аукціоні.

Рішення №13

Про  надання  дозволу  на  розроблення   технічних  документацій  із  нормативної грошової оцінки земель водного фонду.

Рішення №14

Про  затвердження  технічної документації  з  нормативної грошової  оцінки  земельної ділянки із земель водного фонду.

Рішення №15

Про  надання  дозволу  на  розроблення  проектів землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки,  на розроблення технічних документацій із землеустрою, затвердження проектів  землеустрою  щодо  відведення  земельних  ділянок, надання  земельних ділянок в користування  на  умовах  оренди та постійне користування та припинення  права  постійного користування  земельною ділянкою.

Рішення №16

Про  продовження  терміну дії  договору  оренди  землі.

Рішення №17

Про  затвердження технічної  документації  із  землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

Рішення №18

Про  надання  згоди  на  поділ та об’єднання земельних  ділянок.

Рішення №19

Про укладення договорів  оренди  землі  на  новий  строк.

Рішення №20

Про  затвердження  технічної  документації  із  землеустрою щодо інвентаризації  земель  та  надання  земельних  ділянок  (невитребуваних  земельних  часток  (паїв)  в користування на  умовах  оренди.

Рішення №21

Про  затвердження  технічної  документації  із  землеустрою щодо  інвентаризації  земель  під польовими дорогами та надання їх  в  користування  на  умовах оренди.

Рішення №22

Про продаж права оренди земельних ділянок з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, які виставляється на земельні торги окремими лотами у формі електронного аукціону.