Привітали ювіляра!

Дата: 02.11.2023 15:38

Сьогодні свій славний 90-річний ювілей святкує ветеран праці, житель села Кульчинки – НЕЧИПОРУК Степан Онисимович.

Основну частину життя іменинник присвятив роботі в галузі електрики. Працював в Москві на залізній дорозі, Дніпропетровську, в Київському метробуді. Але доля розпорядилась так, що довелося Степану Онисимовичу повернутися до рідної домівки.

22 роки наш ювіляр присвятив роботі на Красилівському агрегатному заводі, де його, як хорошого спеціаліста, часто відряджали в м. Київ на завод «Артем».

Степан Онисимович вірою й правдою трудився на благо рідного краю, і, пішовши на заслужений відпочинок, ще 10 років продовжував працювати на зернотоці електриком.

Оглядаючись на прожиті роки, імениннику є що згадати, є чим гордитися. Він виховав достойних дітей, має люблячих онуків.

Наш ювіляр – яскравий приклад для наслідування молодому поколінню. У своєму поважному віці Степан Онисимович зберіг ясність пам’яті та мудрість, завжди усміхнений і привітний, вражає своєю щирістю, добротою та життєрадісністю. Разом з дружиною Тетяною Григорівною ще веде господарство.

Всім нам, наступним поколінням, потрібно вчитися в таких людей витримки, силі духу, оптимізму, які вони попри всі труднощі, пронесли через все життя та передають його своїм дітям, онукам та правнукам.

Від усієї Красилівської громади вітаємо Степана Онисимовича з 90-річчям, бажаємо міцної пам’яті, гострого зору, прекрасного самопочуття, уваги й турботи рідних!

Будьте здорові, завжди в піднесеному настрої і оточені затишком і комфортом рідних!

Миру Вам і довгих років життя!