Сьогодні, 16 листопада, своє професійне свято в Україні відзначають люди, робота яких пов’язана з радіомовленням, телебаченням та зв’язком.

Дата: 16.11.2023 14:13

Ваша повсякденна робота стала не менш важливою в умовах сьогодення, бо ворог намагається лишити нас зв’язку та веде брудну інформаційну війну.

Завдяки вашому професіоналізму українці завжди проінформовані про небезпеку, ситуацію на фронті та боротьбу всієї держави проти загарбників.

Кожен з вас – основа інформаційного супротиву.

Грамотами виконавчого комітету Красилівської міської ради за сумлінну працю, високе досягнення в професійній діяльності, відповідальне ставлення до посадових обов'язків відзначено:

ВАРЧЕНКО Галину Григорівну - начальника відділення поштового зв'язку дільниці супроводу мережі ВПЗ Красилів АТ «Укрпошта»;

КІЗЮН Наталію Арсентівну - листоношу ВПЗ Красилів АТ «Укрпошта»;

ПЕРЕБИЙНОСЮК Кристину Андріївну - оператора першого класу ВПЗ Красилів АТ «Укрпошта».

Дякуємо за вашу роботу!