РІШЕННЯ 40-Ї ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ КРАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 23.11.2023

Дата: 24.11.2023 08:04

Рішення №1

Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2022 року № 4 «Про бюджет Красилівської міської територіальної громади на 2023 рік».

Рішення №2

Про затвердження в новій редакції Положення про цільовий фонд Красилівської міської територіальної громади.

Рішення №3

Про звільнення старости  Печеського старостинського округу міської ради Ольги ПАРАЩУК із займаної посади.

Рішення №4

Про затвердження плану діяльності Красилівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік

Рішення №5

Про дострокове розірвання договору оренди нерухомого майна комунальної власності.

Рішення №6

Про надання знижки з орендної плати за договором оренди нерухомого майна комунальної власності громади.

Рішення №7

Про надання згоди на безоплатне прийняття майна з державної власності у комунальну власність Красилівської міської територіальної громади.

Рішення №8

Про затвердження актів приймання-передачі.

додаток

Рішення №9

Про  затвердження  технічних документацій  із  землеустрою, проектів  землеустрою  щодо відведення  земельних  ділянок та  надання  земельних  ділянок безоплатно у власність  громадянам.

Рішення №10

Про внесення  змін до рішення міської ради від 27.09.2011 року №  23 «Про затвердження переліку земельних ділянок, право на оренду яких може бути отримано на земельному аукціоні».

Рішення №11

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки право на оренду якої може бути отримано на земельному аукціоні.

Рішення №12

Про  затвердження  технічних документацій  з  нормативної грошової  оцінки  земельних ділянок із земель водного фонду.

Рішення №13

Про внесення  змін до рішення міської ради від 29.03.2022 року № 6 «Про прийняття в управління  земельних ділянок на території Красилівської міської територіальної громади».

Рішення №14

Про надання земельних  ділянок, що включені в перелік не успадкованих та не переоформлених земельних ділянок в користування на умовах оренди.

Рішення №15

Про  затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки для  зміни  її  цільового  призначення.

Рішення №16

Про укладення договорів оренди  землі  на  новий  строк.

Рішення №17

Про  надання  дозволу  на  розроблення   технічної  документації  із  землеустрою щодо  інвентаризації  земельних  ділянок  під  польовими  дорогами на  території  Манівецького  старостинського  округу.

Рішення №18

Про продаж права оренди земельних ділянок водного фонду з цільовим призначенням для рибогосподарських потреб які виставляються на земельні торги окремими  лотами у формі електронного аукціону.

Рішення №19

Про продаж права оренди земельних ділянок з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, які виставляється на земельні торги окремими лотами у формі електронного аукціону.

Рішення №20

Про  затвердження  технічних документацій  із  землеустрою щодо  поділу  та об’єднання земельних  ділянок.

Рішення №21

Про  надання  дозволу  на  розроблення   технічних  документацій  із  нормативної грошової оцінки земель водного фонду.

Рішення №22

Про  внесення  змін  до договору оренди  землі.

Рішення №23

Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки,  затвердження проектів  землеустрою  щодо  відведення  земельних  ділянок, затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, надання  земельних ділянок в користування  на  умовах  оренди і постійне користування та припинення дії  договорів оренди землі.