ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!

Дата: 24.11.2023 16:24

Сьогодні Красилівська громада попрощалася з Героєм – Сергієм Олексійовичем БАБАНІНИМ, який перебував у місцях, де велися запеклі бої, стояв на захисті своєї країни та вірив у Перемогу.

Загинув, бувши вірним військовій присязі, з честю і до кінця виконавши свій службовий обов’язок, віддавши за мир в Україні найцінніше – власне життя.

Сергію БАБАНІНУ назавжди залишиться 46….

«Живим коридором-пам’яті», стоячи на колінах, зі сльозами на очах, провести в останню путь Героя прийшли рідні, друзі, побратими та просто небайдужі жителі та гості Красилівської громади, щоб висловити безмежну вдячність за неоціненний внесок у майбутнє рідної країни та її жителів.

Заупокійну молитву проведено в Свято-Троїцькому храмі Православної церкви України.
Після цього, на площі Незалежності, відбувся мітинг-реквієм за загиблим Захисником:

«Наша громада втратила ще одного Героя…
Сергій БАБАНІН – командир стрілецького відділення, старший солдат, загинув 16 жовтня 2023 року в районі населеного пункту Шалигине Сумської області.
Пройшов пекло Бахмуту і сподівався, що на ротації в Сумській області буде спокійніше. Але ворожа диверсійна група зайшла на територію України і зробили свою чорну роботу – тоді загинув Сергій і його друг-побратим.
Я низько вклоняюсь від імені усіх красилівчан Сергію за те, що собою захистив усіх нас, за те, що ціною власного життя дав можливість усім нам жити.
Прошу хвилиною мовчання вшанувати світлу пам’ять Воїна Сергія БАБАНІНА та всіх Героїв, які життя поклали за нашу свободу.
Вічна пам’ять Герою! Вічна слава!
Висловлюю найщиріші співчуття сестрі Героя – Наталі, рідним, близьким та всім, хто знав і любив Сергія.
Ми ніколи не забудемо і не пробачимо клятим ворогам жодної втрати та цієї страшної ціни вільної України.
Будьмо єдиними, щоб вистояти і вижити, бо інакшого шляху просто не має!
Будьмо гідними наших Героїв і наших Воїнів, їхніх героїчних зусиль по звільненню українських територій.
Вічна слава Герою-Захиснику Сергію БАБАНІНУ!
Герої не вмирають!
Слава Україні!» - Ніла Островська

Поховали військовослужбовця на кладовищі в селі Росолівці Староконстянтинівської громади.

В нього залишилися сестра, двоє дітей, дружина.

У мить прощання звучав Державний Гімн України та триразові залпи почесної варти.

Спочивай з миром, Воїне!
Ти назавжди у наших серцях!