Сьогодні так важливо стати хоч трішки Миколаєм для тих, хто поруч, чиє маленьке серце прагне надії і в кого це свято, на жаль, без тата…

Дата: 06.12.2023 19:24

Цьогоріч, за ініціативи міського голови Ніли Островської, 32 дітям полеглих, зниклих безвісти та полонених воїнів нашої громади, за кошти міського бюджету, придбано саме ті подарунки, про які вони мріяли і написали у своїх листах до Святого Миколая.

«Сьогодні ми вперше з усім цивілізованим світом святкуємо День Святого Миколая саме 6 грудня - тому що ми не хочемо мати нічого спільного з тими, хто хоче стерти нас з лиця землі. Дорогі діти, я хочу усім вам побажати, щоб ви відчували навколо себе тільки тепло і любов. Ви заслуговуєте, щоб бути щасливими у нашій вільній, прекрасній і милій Україні! Хай всі ваші найзаповітніші мрії здійснюються, а ваші ангели-охоронці завжди будуть з вами. Зі  святом вас!
Слава усім вам!
Слава Україні! Героям слава!» - Ніла Островська

Разом з Святим Миколаєм міський голова виконала почесну і водночас приємну та відповідальну місію – вручили подарунки діткам, а потім всі разом, заспівавши Гімн України, запалили святкові вогні на головній ялинці громади.

Діти — це наше щасливе майбутнє!
 Нехай Миколай Чудотворець оберігає кожного з вас і дарує дива