ВІЧНА СЛАВА ТА ШАНА ГЕРОЮ!

Дата: 11.12.2023 15:49

Сьогодні, 11 грудня 2023 року, жителі Красилівської громади «живим» коридором шани та пам’яті, навколішки, з державною символікою та квітами зустріли траурний кортеж із Героєм, Захисником України – Олександром ОКАРСЬКИМ.

Зі всіма військовими почестями Героя провели в останню дорогу.

Панахида за загиблим пройшла в Свято-Троїцькому храмі Православної церкви України.

Прощання з Олександром відбулося на площі Незалежності біля пам’ятного знаку Героям України:

«Дорога громадо! Ми знову у жалобі і на колінах….
Сьогодні ми прощаємось із солдатом-гранатометником – Олександром ОКАРСЬКИМ – мужнім та хоробрим Воїном, який до останнього свого подиху був вірним військовому обов’язку та Україні.
Боронив рідну землю від варварів, захищав свою родину, своїх дітей та кожного з нас.
Олександр ОКАРСЬКИЙ з середини листопада рахувався безвісти зниклим, у всіх була надія, що він живий.
Проте кілька днів тому ми дізналися про найстрашніше – Олександр загинув 17 листопада під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Кліщіївка на Донеччині.
Заради своїх рідних і кожного з нас Герой віддав найцінніше – своє життя. Прошу хвилиною мовчання вшанувати світлу пам’ять Олександра ОКАРСЬКОГО та всіх Героїв, які загинули за нашу свободу…за вільну Україну.
Вічна пам’ять Герою! Вічна слава!
Висловлюю найщиріші співчуття рідним і близьким Героя, низько вклоняюсь мамі Людмилі Володимирівні, дружині Людмилі та дітям Антону і Катрусі – нехай Господь допоможе вам вистояти і пережити це найстрашніше горе на землі – втрату рідної людини.
Щирі співчуття усім, хто знав і любив Олександра.
Біль і лють переповнюють нас з кожною втратою Героя, цю страшну ціну свободи ми будемо пам’ятати вічно. Будьмо єдиними і незламними – це наш святий обв’язок, щоб бути гідними наших Героїв таких, як Олександр ОКАРСЬКИЙ.
Вічна пам’ять Герою-Захиснику!
Вічна пам’ять і слава кожному, хто загинув за Україну.
Герої не вмирають! Слава Україні!» - Ніла Островська

Поховано Олександра ОКАРСЬКОГО на кладовищі в селі Западинці. У мить прощання звучав Державний Гімн України та триразові залпи почесної варти.

В нього залишились мама, дружина, син та донька.

Вклоняємося твоєму подвигу, Олександре, дякуємо за оборону України і всіх нас! Всією громадою сумуємо та співчуваємо рідним і близьким загиблого Воїна.