Cьогодні, у другу річницю повномасштабного вторгнення рф на територію нашої держави, в Свято-Троїцькому храмі Православної церкви України відбувся молебень за Перемогу України.

Дата: 24.02.2024 11:01

«Маємо лютого сильного ворога мета якого нас знищити…і тільки чесна праця, боротьба і наша єдність може цьому протистояти! Робімо все, що в наших силах, а що не зможемо–Бог допоможе!» - Ніла Островська

Сьогодні, у другу річницю повномасштабного вторгнення рф на територію нашої держави, в Свято-Троїцькому храмі Православної церкви України відбувся молебень за Перемогу України над агресором та панахида за усіх Захисників та Захисниць, які віддали свої життя за наше майбутнє, в яких взяли участь міський голова Ніла Островська, працівники структурних підрозділів міської ради, рідні та близькі загиблих Героїв.

Разом з священниками присутні молились за українське військо – наших захисників, владу і весь український народ, щоб Господь Бог звільнив нас від нашестя російських чужинців-окупантів, дарував українському народу Перемогу і справедливий мир.

Також священники звершили молитви за упокій душ 77  загиблих українських воїнів-захисників Красилівської, Антонінської, Щиборівської, Заслучненської громад та всіх невинно вбитих під час цієї війни.

Вічна пам’ять та вічна шана Героям, які віддали найцінніше –свої життя за рідну українську землю

Слава Україні! Слава кожному Воїну, який зі зброєю в руках зараз на передовій!
Героям слава!