ПРОВЕДЕНО СОРОК ДРУГУ СЕСІЮ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 07.03.2024 17:13

7 березня міський голова Ніла ОСТРОВСЬКА за участі 19 депутатів міської ради  провела 42-у чергову сесію міської ради, на якій розглянуто 50 питань порядку денного.

З основного:

➡️ перерозподілено вільний залишок коштів бюджету громади, що утворився станом на 1 січня поточного року та внесено зміни до бюджету громади на 2024 рік: передбачено видатки на виконання замовлень бойових військових частин, оплату комунальних послуг та енергоносіїв закладів освіти та культури громади,забезпечення стабільного функціонування підприємств критичної інфраструктури громади, виділено субвенції для підрозділів Збройних Сил України, покращення матеріально-технічного забезпечення пожежно-рятувального загону, поліцейським офіцерам громади та для місцевого відділення поліції.

➡️Затверджено:
-    акти приймання-передачі матеріальних цінностей на військові частини Збройних сил  України на загальну суму 5 млн. 423 тис.932 грн.;
-    звіт про виконання бюджету територіальної  громади за 2023 рік;
-    план  роботи міської ради на перше півріччя 2024 року;
    -  генеральні плани сіл Митинці, Вереміївка та Хотьківці;
    - Програму соціальної підтримки ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих), військово-полонених, зниклих безвісти, Захисників та Захисниць України.

➡️Прийнято рішення про безкоштовний проїзд здобувачів освіти  у міському та приміському пасажирському транспорті по території громади.

➡️Внесено зміни до 4 діючих  цільових Програм.

➡️Взято до відома:
    інформацію про результати діяльності Хмельницької окружної прокуратури на території Красилівської міської територіальної громади за 2023 рік;
звіти старост Красилівської міської територіальної громади про роботу у старостинських округах в 2023 році.

➡️Ухвалено:
дев’ятнадцять рішень із земельних питань;
сім рішень щодо соціального захисту населення;
    п’ять рішень з питань управління комунальною власністю громади;
два рішення з питань галузі освіти.

поселання на відео з сесії